Dr n. med. Marek Rocławski

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Doktor nauk medycznych. Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
W zawodzie lekarza pracuję od ponad 10 lat. Posiadam specjalizację z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. W 2013 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy doktorskiej z zakresu chirurgii kręgosłupa pt. „Ocena wyników operacyjnego leczenia skoliozy idiopatycznej sposobem tylnej korekcji i stabilizacji” (praca wyróżniona 1 Nagrodą za Najlepszą Pracę Doktorską w dziedzinie Chirurgii Kręgosłupa). Jestem członkiem m.in. Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiTr), Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa (PTChK), towarzystw międzynarodowych: AO Spine i AO Trauma.
Od 2007 roku pracuję w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu GUMED w Szpitalu Copernicus Podmiot Leczniczy (dawny Wojewódzki w Gdańsku) na stanowisku adiunkta na pododdziale Chirurgii Kręgosłupa. Jestem autorem i współautorem 37 publikacji naukowych, współautorem podręcznika dla studentów medycyny pt. „Ortopedia i Traumatologia” a także jednym z tłumaczy nowoczesnego podręcznika ortopedycznego “Campbell’s Operative Orthopaedics” 12th edition. 
Biorę aktywny udział w kursach praktycznych, konferencjach i sympozjach naukowych z zakresu Chirurgii Kręgosłupa, Ortopedii i Traumatologii organizowanych w kraju i za granicą. 

*Do tego specjalisty umówisz się online

Lek. Sergiusz Bielocerkowski

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Jestem absolwentem kierunku lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W chwili obecnej realizuję szkolenie specjalizacyjne z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Klinice Ortopedii i Traumatologii Szpitala Copernicus w Gdańsku (dawny Szpital Wojewódzki), a także jestem doktorantem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuję się wszystkimi chorobami z zakresu mojej dziedziny, jednak do szczególnych zainteresowań należą schorzenia kręgosłupa i zespoły bólowe. Jestem stałym, czynnym uczestnikiem licznych sympozjów, zjazdów oraz kursów realizowanych w kraju i zagranicą.

*Do tego specjalisty umówisz się online

Dr hab. n. med. Marcin Ceynowa

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Jestem lekarzem Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuję i operuję w szpitalu im. M. Kopernika w Gdańsku (dawny Szpital Wojewódzki). W swojej codziennej praktyce zajmuję się w szczególności:
1. Chorobami stopy i stawu skokowego (operacje paluchów koślawych, deformacji stawu skokowego, choroby ścięgien, zmiany zwyrodnieniowe),
2. Chorobami stawu kolanowego (urazy kolan, uszkodzenia łąkotek i więzadeł, zmiany zwyrodnieniowe kolan, nieprawidłowa oś kończyn, choroby kolana dzieci i młodzieży)
4. Chirurgią artroskopową stawu kolanowego i skokowego, w tym operacjami rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego oraz naprawą łąkotek kolana
5. Ortopedią dziecięcą (urazy u dzieci, wady postawy, choroby stopy, biodra i kolana, nieprawidłowa oś kończyn dolnych)
6. Chirurgią urazową narządu ruchu (złamania i zwichnięcia u dorosłych i dzieci, zaburzenia zrostu kości, zrost w nieprawidłowym ustawieniu i inne, rzadsze problemy pourazowe).
7. Urazami i przeciążeniami sportowymi

*Do tego specjalisty umówisz się online

Dr n. med. Agata Maciejewska-Radomska

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

W latach 2007- 2012 Asystent Kliniki Dermatologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2008-2012 asystent w Ośrodku Naukowo-Szkoleniowym „Dermart” w Gdyni. Od 2013 roku Adiunkt Kliniki Dermatologii i Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunologii Klinicznej Uniwersytetu Warmińsko- Mazurowskiego w Olsztynie. Autorka i współautorka ponad 60 publikacji i doniesień zjazdowych Nauczyciel akademicki.

Leczone choroby: konsultacje dermatologiczne bez ograniczeń wiekowych.

*Do tego specjalisty umówisz się online

Mgr Marcin Paluszkiewicz

Osteopata, Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny

Jestem absolwentem studiów magisterskich Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie uczestniczę w studiach podyplomowych  Polskiej Akademii Medycyny Osteopatycznej- wydziału Osteopathie Schule Deutschland.
Praca z pacjentem jest moją pasją. Dla każdego pacjenta staram się ustalać indywidualne strategie terapeutyczne w celu osiągnięcia możliwie najlepszych efektów. Specjalizuję się przede wszystkim w pracy z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi, po urazach sportowych i komunikacyjnych oraz z pacjentami z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i stawów różnego pochodzenia.
Współczesna rehabilitacja wiąże się dla mnie z ciągłym rozwojem i podnoszeniem swoich kwalifikacji, dlatego staram się być na bieżąco z nowoczesnymi metodami fizjoterapii i uczestniczę w wielu szkoleniach. Dotychczas uzyskałem certyfikaty między innymi  Ortopedycznej Terapii Manualnej Wg Koncepcji Kaltenborn- Evjenth, Masażu Tkanek Głębokich i Rozluźniania Mięśniowo- Powięziowego,  Fibrolizy mięśniowo- powięziowej (tzw. Haczykowania wg Ekmana), Kinesiotapingu,  Podstaw Naukowych Medycznego Treningu Terapeutycznego oraz Diagnostyki obrazowej narządu ruchu.

*Do tego specjalisty umówisz się online

Mgr Wojciech Drobiński

Dietetyk

Dietetyka i żywienie to moja pasja. Mogę o tym mówić godzinami. Układam indywidualne jadłospisy dla osób odchudzających się, chorych oraz cierpiących na kilka współistniejących chorób, takich jak, np.: cukrzyca, dna moczanowa, choroby serca, niewydolność nerek, a także choroby hormonalne. Szczegółowo analizuję każdy przypadek, a potem układam menu uwzględniające produkty wskazane i przeciwwskazane przy określonym schorzeniu oraz indywidualne preferencje żywieniowe pacjentów.

*Do tego specjalisty umówisz się online

lek. Joanna Buszman-Kuziemska

Endokrynolog, Internista

Lek. med. Joanna Buszman-Kuziemska jest doświadczonym internistą i endokrynologiem, Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy przez ponad 20 lat w oddziale chorób wewnętrznych z pododdziałem kardiologii, a także na oddziale ratunkowym i w przyszpitalnej poradni diabetologicznej. Od kilkunastu lat pracuje także w poradniach endokrynologicznych.

*Do tego specjalisty umówisz się online

Mgr Murzynski Michał

Fizjoterapeuta

Jestem absolwentem studiów magisterskich na kierunku fizjoterapii  Collegium Medicum  Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyłem na Oddziale Rehabilitacji Szpitala Uniwersyteckiego im. dr Jurasza w Bydgoszczy.  Dalsze doświadczenie zdobywałem w  Wielkiej Brytanii. Tam ukończyłem liczne kursy pod okiem dyplomowanych terapeutów manualnych i osteopatów w  Bodymaster Clinic  Oxford UK,  m.in.  Mobilizacje i Manipulacje stawów obwodowych i kręgosłupa, Terapia punktów spustowych, Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, Rehabilitacja w urazach sportowych, Taping sportowy, Kinesio Taping KT1 KT2.

Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej, sportowej

W fizjoterapii fascynuje mnie to, że do każdego pacjenta trzeba podejść indywidualnie i wieloaspektowo.

Duży nacisk kładę na ciągły rozwój swoich kompetencji . W ostatnim czasie ukończyłem kurs Terapii Manualnej oraz  Metody Komplementarne i Niekonwencjonalne w ujęciu dra Aleksandra Bieleckiego D.O., dające mi dyplom klawiterapeuty.

Z MB-Medic związany jestem od października 2020, gdzie zajmuje się terapia manualną, terapią mięśniowo-powięziową,, urazami ortopedycznymi i sportowymi.

*Do tego specjalisty umówisz się online

Anna Domagalska

Psycholog

Anna Domagalska: Psycholog

– trener Treningu Umiejętności Społecznych.

– Certyfikowany praktyk metody Kids Skills: Dam sobie radę i jestem z Ciebie dumny.

Pracuje z dziećmi od 6 r.ż. oraz młodzieżą do 18 r.ż. w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

W swojej pracy bazuje również na dialogu motywującym oraz porozumieniu bez przemocy.

Zajmuje się również doradztwem edukacyjno-zawodowym dla młodzieży i dorosłych, poprzez planowanie ścieżki edukacyjno-zawodowej, badanie predyspozycji zawodowych, tworzenie dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej.

Konsultacje psychologiczne w zakresie:

– Trudności wychowawczych

– Diagnozy ryzyka dysleksji

– Oceny gotowości szkolnej

– Treningu koncentracji uwagi i wzmacniania mocnych stron

– Terapii ręki

– Rewalidacji indywidualnej

– Trudności w radzeniu sobie z emocjami

– Wsparcia dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera

– Problemów emocjonalnych dzieci i młodzieży

– Trudności szkolnych

– Uzależnień behawioralnych

– Zaburzeń integracji sensorycznej

– Treningu umiejętności społecznych

– Zaburzeń lękowych, nastroju, depresyjnych, osobowości

– Niskiej samooceny i poczucia własnej wartości

– Występowania zachowań autodestruktywnych (samouszkodzenia, myśli samobójcze)

*Do tego specjalisty umówisz się online

Joanna Krupa-Olchawa

Neurolog

Od lat specjalizuję w jednej z dziedzin medycyny, którą jest neurologia. 
Pracuje z ludźmi cierpiącymi na różne choroby układu nerwowego.
Traktuję Pacjentów, tak by czuli się bardzo swobodnie i komfortowo w czasie leczenia. 
Dokładam wszelkich sił, aby okazać im wsparcie.
Do moich zadań należy między innymi diagnozowanie i leczenie padaczki, parkinsona, a także wielu innych schorzeń. 
Zlecam takie badania jak elektroencefalografia oraz badanie EEG. 
 
Głównie przyjmuję osoby dorosłe.
Do moich Pacjentów wchodzą również ludzie cierpiący z powodów bólu i wad kręgosłupa.

*Do tego specjalisty umówisz się online

Karolina Dembowiak

Dyplomowany protetyk słuchu

Bezpłatne badania słuchu. Protetycy Omnifon oferują bezpłatne badanie słuchu oraz dobór aparatów słuchowych i akcesoriów pielęgnacyjnych.
 Rejestracja +48 534 320 188

*Do tego specjalisty umówisz się online

Mariusz Brzozowski

Masażysta

Od lat specjalizuję w jednej z dziedzin medycyny, którą jest neurologia. 
Pracuje z ludźmi cierpiącymi na różne choroby układu nerwowego.
Traktuję Pacjentów, tak by czuli się bardzo swobodnie i komfortowo w czasie leczenia. 
Dokładam wszelkich sił, aby okazać im wsparcie.
Do moich zadań należy między innymi diagnozowanie i leczenie padaczki, parkinsona, a także wielu innych schorzeń. 
Zlecam takie badania jak elektroencefalografia oraz badanie EEG. 
 
Głównie przyjmuję osoby dorosłe.
Do moich Pacjentów wchodzą również ludzie cierpiący z powodów bólu i wad kręgosłupa.

*Do tego specjalisty umówisz się online