Dr n. med. Marek Rocławski

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

*Do tego specjalisty umówisz się online

Lek. Sergiusz Bielocerkowski

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

*Do tego specjalisty umówisz się online

Dr n. med. Marcin Ceynowa

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

*Do tego specjalisty umówisz się online

avatar-159236_1280
Lek. Piotr Robowski

Neurolog

*Do tego specjalisty umówisz się online

Dr n. med. Agata Maciejewska-Radomska

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

*Do tego specjalisty umówisz się online

Mgr Marcin Paluszkiewicz

Osteopata, Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny

Mgr Wojciech Drobiński

Dietetyk

lek. Joanna Buszman-Kuziemska

Endokrynolog, Internista

AG_dsc_3320 g (1)
lek. Antoni Górczak

Urolog

avatar-159236_1280
Mgr Murzynski Michał

Fizjoterapeuta

avatar-159236_1280
lek. Adam Blumensztajn

Urolog

avatar-159236_1280
Joanna Krupa-Olchawa

Neurolog

Jakub Wett
Jakub Wett

Psycholog

Mgr Radosław Haberka

Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny

avatar-159236_1280
Mgr Radosław Modrzejewski

Fizjoterapeuta dziecięcy

Dr n. med. Marek Rocławski

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Doktor nauk medycznych. Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
W zawodzie lekarza pracuję od ponad 10 lat. Posiadam specjalizację z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. W 2013 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy doktorskiej z zakresu chirurgii kręgosłupa pt. „Ocena wyników operacyjnego leczenia skoliozy idiopatycznej sposobem tylnej korekcji i stabilizacji” (praca wyróżniona 1 Nagrodą za Najlepszą Pracę Doktorską w dziedzinie Chirurgii Kręgosłupa). Jestem członkiem m.in. Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiTr), Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa (PTChK), towarzystw międzynarodowych: AO Spine i AO Trauma.
Od 2007 roku pracuję w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu GUMED w Szpitalu Copernicus Podmiot Leczniczy (dawny Wojewódzki w Gdańsku) na stanowisku adiunkta na pododdziale Chirurgii Kręgosłupa. Jestem autorem i współautorem 37 publikacji naukowych, współautorem podręcznika dla studentów medycyny pt. „Ortopedia i Traumatologia” a także jednym z tłumaczy nowoczesnego podręcznika ortopedycznego “Campbell’s Operative Orthopaedics” 12th edition. 
Biorę aktywny udział w kursach praktycznych, konferencjach i sympozjach naukowych z zakresu Chirurgii Kręgosłupa, Ortopedii i Traumatologii organizowanych w kraju i za granicą. 

Lek. Sergiusz Bielocerkowski

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Jestem absolwentem kierunku lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W chwili obecnej realizuję szkolenie specjalizacyjne z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Klinice Ortopedii i Traumatologii Szpitala Copernicus w Gdańsku (dawny Szpital Wojewódzki), a także jestem doktorantem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuję się wszystkimi chorobami z zakresu mojej dziedziny, jednak do szczególnych zainteresowań należą schorzenia kręgosłupa i zespoły bólowe. Jestem stałym, czynnym uczestnikiem licznych sympozjów, zjazdów oraz kursów realizowanych w kraju i zagranicą.

Dr n. med. Marcin Ceynowa

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Jestem lekarzem Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuję i operuję w szpitalu im. M. Kopernika w Gdańsku (dawny Szpital Wojewódzki). W swojej codziennej praktyce zajmuję się w szczególności:
1. Chorobami stopy i stawu skokowego (operacje paluchów koślawych, deformacji stawu skokowego, choroby ścięgien, zmiany zwyrodnieniowe),
2. Chorobami stawu kolanowego (urazy kolan, uszkodzenia łąkotek i więzadeł, zmiany zwyrodnieniowe kolan, nieprawidłowa oś kończyn, choroby kolana dzieci i młodzieży)
4. Chirurgią artroskopową stawu kolanowego i skokowego, w tym operacjami rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego oraz naprawą łąkotek kolana
5. Ortopedią dziecięcą (urazy u dzieci, wady postawy, choroby stopy, biodra i kolana, nieprawidłowa oś kończyn dolnych)
6. Chirurgią urazową narządu ruchu (złamania i zwichnięcia u dorosłych i dzieci, zaburzenia zrostu kości, zrost w nieprawidłowym ustawieniu i inne, rzadsze problemy pourazowe).
7. Urazami i przeciążeniami sportowymi

Joanna Buszman-Kuziemska

Endokrynolog, Internista

Lek. med. Joanna Buszman-Kuziemska jest doświadczonym internistą i endokrynologiem, Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy przez ponad 20 lat w oddziale chorób wewnętrznych z pododdziałem kardiologii, a także na oddziale ratunkowym i w przyszpitalnej poradni diabetologicznej. Od kilkunastu lat pracuje także w poradniach endokrynologicznych.

Dr n. med. Agata Maciejewska-Radomska

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

W latach 2007- 2012 Asystent Kliniki Dermatologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2008-2012 asystent w Ośrodku Naukowo-Szkoleniowym „Dermart” w Gdyni. Od 2013 roku Adiunkt Kliniki Dermatologii i Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunologii Klinicznej Uniwersytetu Warmińsko- Mazurowskiego w Olsztynie. Autorka i współautorka ponad 60 publikacji i doniesień zjazdowych Nauczyciel akademicki.

Leczone choroby: konsultacje dermatologiczne bez ograniczeń wiekowych.

Lek. Piotr Robowski

Neurolog

Neurolog z doświadczeniem w zakresie leczenia choroby Parkinsona, Dystonii i innych zaburzeń ruchowych. Dodatkowo zajmuję się leczeniem Zaburzeń Pamięci (Schorzeń Otępiennych w tym choroby Alzheimera). W kręgu moich zainteresowań jest leczenie Bólów Głowy (Migren i innych zespołów bólowych). Posiadam doświadczenie w leczeniu Toksyną Botulinową we wskazaniach: Dystonia szyjna, Połowiczy kurcz twarzy, Kurcz powiek, Spastyczność poudarowa, MIgrena przewlekła, Nadmierna Potliwość i inne.

Swoje doświadczenie neurologiczne zdobywałem podczas wieloletniej pracy na Oddziale Neurologicznym, w Poradni Pozapiramidowej oraz w Poradni Leczenia Toksyną Botulinową Szpitala Św. Wojciecha w Gdańsku

Członek Towarzystw Neurologicznych Polskich i Zagranicznych:
1. POLSKIEGO TOWARZYSTWA NEUROLOGICZNEGO
2. EUROPEJSKIEJ AKADEMII NEUROLOGII (European Academy of Neurology-EAN)
3. AMERYKAŃSKIEJ AKADEMII NEUROLOGII (American Academy of Neurology- AAN)
4. INTERNATIONAL PARKINSON AND MOVEMENT DISORDER SOCIETY
5. INTERNATIONAL HEADACHE SOCIETY
6. AMERICAN HEADACHE SOCIETY
7. EUROPEAN HUNTINGTONS DISEASE NETWORK

Mgr Marcin Paluszkiewicz

Osteopata, Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny

Jestem absolwentem studiów magisterskich Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie uczestniczę w studiach podyplomowych  Polskiej Akademii Medycyny Osteopatycznej- wydziału Osteopathie Schule Deutschland.
Praca z pacjentem jest moją pasją. Dla każdego pacjenta staram się ustalać indywidualne strategie terapeutyczne w celu osiągnięcia możliwie najlepszych efektów. Specjalizuję się przede wszystkim w pracy z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi, po urazach sportowych i komunikacyjnych oraz z pacjentami z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i stawów różnego pochodzenia.
Współczesna rehabilitacja wiąże się dla mnie z ciągłym rozwojem i podnoszeniem swoich kwalifikacji, dlatego staram się być na bieżąco z nowoczesnymi metodami fizjoterapii i uczestniczę w wielu szkoleniach. Dotychczas uzyskałem certyfikaty między innymi  Ortopedycznej Terapii Manualnej Wg Koncepcji Kaltenborn- Evjenth, Masażu Tkanek Głębokich i Rozluźniania Mięśniowo- Powięziowego,  Fibrolizy mięśniowo- powięziowej (tzw. Haczykowania wg Ekmana), Kinesiotapingu,  Podstaw Naukowych Medycznego Treningu Terapeutycznego oraz Diagnostyki obrazowej narządu ruchu.

Mgr Wojciech Drobiński

Dietetyk

Dietetyka i żywienie to moja pasja. Mogę o tym mówić godzinami. Układam indywidualne jadłospisy dla osób odchudzających się, chorych oraz cierpiących na kilka współistniejących chorób, takich jak, np.: cukrzyca, dna moczanowa, choroby serca, niewydolność nerek, a także choroby hormonalne. Szczegółowo analizuję każdy przypadek, a potem układam menu uwzględniające produkty wskazane i przeciwwskazane przy określonym schorzeniu oraz indywidualne preferencje żywieniowe pacjentów.

Mgr Murzynski Michał

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Jestem absolwentem studiów magisterskich na kierunku fizjoterapii  Collegium Medicum  Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyłem na Oddziale Rehabilitacji Szpitala Uniwersyteckiego im. dr Jurasza w Bydgoszczy.  Dalsze doświadczenie zdobywałem w  Wielkiej Brytanii. Tam ukończyłem liczne kursy pod okiem dyplomowanych terapeutów manualnych i osteopatów w  Bodymaster Clinic  Oxford UK,  m.in.  Mobilizacje i Manipulacje stawów obwodowych i kręgosłupa, Terapia punktów spustowych, Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, Rehabilitacja w urazach sportowych, Taping sportowy, Kinesio Taping KT1 KT2.

Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej, sportowej

W fizjoterapii fascynuje mnie to, że do każdego pacjenta trzeba podejść indywidualnie i wieloaspektowo.

Duży nacisk kładę na ciągły rozwój swoich kompetencji . W ostatnim czasie ukończyłem kurs Terapii Manualnej oraz  Metody Komplementarne i Niekonwencjonalne w ujęciu dra Aleksandra Bieleckiego D.O., dające mi dyplom klawiterapeuty.

Z MB-Medic związany jestem od października 2020, gdzie zajmuje się terapia manualną, terapią mięśniowo-powięziową,, urazami ortopedycznymi i sportowymi.

lek. Antoni Górczak

Urolog

Tytuł Specjalisty Urologii FEBU uzyskałem zdając międzynarodowy egzamin specjalizacyjny.
Od 2010 roku jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i od tamtej pory stale rozwijam swoje umiejętności i wiedzę.
Biorę aktywny udział w kursach praktycznych, konferencjach, sympozjach naukowych z zakresu urologii, urologii onkologicznej, seksuologii, endourologii,, urologii laparoskopowej i robotowej, organizowanych w Polsce i za granicą.
Od wielu lat pracuję na Oddziale Urologicznym w Kościerzynie gdzie wykonuję pełen zakres operacji urologicznych, prowadzę diagnostykę i opiekę poradnianą.
Do każdego pacjent podchodzę w sposób indywidualny tak aby nie tylko na najwyższym poziomie rozwiązać jego problemy medyczne, ale również pomóc mu odnaleźć się w obliczu choroby i gładko przejść prze proces diagnostyki i leczenia.

lek. Adam Blumensztajn

Urolog

Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, na codzień pracującym na Oddziale Urologii szpitala w  Kościerzynie, gdzie realizuje szkolenie specjalizacyjne, wykonując operacje urologiczne w pełnym zakresie.

Jestem pasjonatem tej dziedziny medycyny, w pełni zaangażowanym w swoją pracę. 

Wnikliwie analizuję problemy, z którymi zgłaszają się do mnie pacjenci. 

Stawiam na rzetelnie przeprowadzoną diagnostykę, która umożliwia mi podjęcie działań prowadzących do poprawy stanu zdrowia i komfortu życia moich podopiecznych. 

Jestem  aktywnym członkiem Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, którego standardy wdrażam w swojej praktyce.

Regularnie uczestniczę w krajowych i zagranicznych kongresach oraz kursach, dzięki czemu nieustannie uaktualniam wiedzę oraz podnoszę swoje kwalifikacje.

Szczególne zainteresowanie tematem płodności męskiej zaowocowało podjęciem przeze mnie w 2020 roku dwuletnich studiów podyplomowych na kierunku seksuologia kliniczna. 

W pracy najbardziej cenię sobie kontakt z pacjentem, a jego zadowolenie z uzyskanych efektów stanowi dla mnie największą nagrodę za trud włożony w proces leczenia

Jakub Wett

Psycholog

Z wykształcenia jestem psychologiem oraz psychotraumatologiem. Ukończyłem studia z zakresu psychologii, ze specjalizacją psychologii klinicznej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz studia podyplomowe z zakresu psychotraumatologii w Collegium Humanum Szkole Głównej Menedżerskiej w Warszawie, uzyskując jednocześnie kwalifikacje do wykonywania zawodu psychotraumatologa.
 
Posiadam obecnie ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej, które zdobywałem w różnych instytucjach starając się towarzyszyć Pacjentom w kryzysach psychicznych. Swoje umiejętności szlifowałem pracując w leczeniu szpitalnym (Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. St. Kryzana w Starogardzie Gdańskim), w różnego rodzaju klinikach i poradniach (m.in. Poradnia Zdrowia Psychicznego Optimmed oraz Invivo Medical Clinic) oraz instytucjach (m.in. Centrum Powiadamiania Ratunkowego oraz Pomorski Urząd Wojewódzki)
Odbywałem także rozmaite staże zawodowe m.in. w warsztatach terapii zajęciowej, środowiskowych domach samopomocy oraz w hospicjach na terenie województwa pomorskiego. Ponadto prowadziłem liczne szkolenia i warsztaty z zakresu psychologii dla różnych organizacji (m.in. dla Wojewódzkiej Dyspozytorni Ratownictwa Medycznego oraz Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego).
 
W pracy terapeutycznej koncentruję się na dogłębnym poznaniu problemu Pacjenta, a także na identyfikacji przyczyn odczuwanych przez niego dolegliwości. W swojej pracy zawsze uważnie słucham i poszukuję najbardziej adekwatnych rozwiązań. Do każdej osoby i sytuacji podchodzę w sposób twórczy. Nie stosuje schematycznego podejścia. Rozumiem, że każdy człowiek, którego poznaję ma swoją niepowtarzalną historię oraz indywidualne potrzeby. W pracy z drugim człowiekiem stawiam na empatię, dyskrecję i profesjonalizm.
 
W swojej praktyce zawodowej pracuję z Pacjentami dorosłymi oraz niepełnoletnimi powyżej 14 roku życia. Szczególnie specjalizuję się w leczeniu zaburzeń depresyjnych, nerwicowych, wypalenia zawodowego, trudności adaptacyjnych związanych ze stresem a także w leczeniu konsekwencji różnego rodzaju traum.
Zapraszam serdecznie na spotkanie!

Joanna Krupa-Olchawa

Neurolog

Od lat specjalizuję w jednej z dziedzin medycyny, którą jest neurologia. 
Pracuje z ludźmi cierpiącymi na różne choroby układu nerwowego.
Traktuję Pacjentów, tak by czuli się bardzo swobodnie i komfortowo w czasie leczenia. 
Dokładam wszelkich sił, aby okazać im wsparcie.
Do moich zadań należy między innymi diagnozowanie i leczenie padaczki, parkinsona, a także wielu innych schorzeń. 
Zlecam takie badania jak elektroencefalografia oraz badanie EEG. 
 
Głównie przyjmuję osoby dorosłe.
Do moich Pacjentów wchodzą również ludzie cierpiący z powodów bólu i wad kręgosłupa.